Avukat Portal Kütüphane Sorunu

Avukat portal kütüphane sorunu

E-iMZA JAVA SORUNU

Karşılaştığım ve sıklıkla çözüm bulduğum Avukat portal sistemine giriş sorununu sizlere anlatacağım

Öncelikle en sık karşılaşılan sorunlardan birisi java sorunudur kafanızı internette şu java şu sürüm yüklenecek güncelleme yapılmayacak gibi sorunlarla karıştırmayın. Javanın en son sürümünü kendi sitesinden bulup indirin öncelikle. Sonra Mozilla firefox adlı tarayıcıyı indirip kurun Mozilla java desteği henüz sona ermemiş tarayıcıdır, aynı zamanda internet Exploler’da java desteği olan bir tarayıcıdır ikisinide kullanabilirsiniz.

uyap-editor-programi

Gelelim en çok karşılaşılan kütüphane sorunu Adlı esas konumuza;

Herkesin elinde giriş yapılabilmesi için bir adet e-imza vardır bunu bilgisayarımıza takıp tarayıcı üzerinden avukat portal sisteme giriş yapıldığında gerekli dll dosyası kütüphane’de dosya bulunamadı dediği zaman internette çeşitli sitelerde şu dll dosyasını buraya atın şeklinde onlarca yazı kirliliği var aslında çözümü gerekli dosyayı system32 ye atarak çözülmüyor yapıldığında devam ediyorsunuz hatayı almaya, şu linklerdeki avukat portal uyap gerekli dosyaları yükleyerek tüm giriş sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

AKIS_Yonetici_x86(2.4) USB STICK DRIVER KURULUMU 32 BİT

AKIS_Yonetici_x64(2.4) USB STICK DRIVER KURULUMU 64 BIT

20_TURKTRUST_Nitelikli_Elektronik_Sertifika_Hizmetleri Sertifika bulunamadı hatası için

UKI_V4.0.12 UYAP EDITOR PROGRAMI

PALMA 64 BIT PALMA 64 BIT PROGRAMI

Yukarıda sıralanan programı sırasıyla indirip kurun her kurulumda yeniden başlatın sonrasında En başta anlattığım şekilde sisteme giriş yapın sorun yaşamazsanız Eğer başka sorun yaşarsanız Yorumlar kısmına yorum yaparsanız en kısa süre içersinde sizlere yaşadığınız diğer sorunlarla ilgili çözüm sunabilirim.

e-imza java sorunu
e imza java indirme
avukat portal java sorunu
e-devlet avukat portal giriş problemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir